“DENT AFYON” ailesi olarak;

En temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır.

DENT AFYON Önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

“DENT AFYON” ailesi olarak Türkiye başta olmak üzere yurt dışındaki hastalarımıza da hizmet vermekten onur duyarız. Hemen hizmetlerimizi ve uzman kadromuzu inceleyerek bize ulaşın!


NEDEN DENT AFYON?

Küresel Sağlık Hizmeti anlayışıyla; yenilikçi, teknolojik ve modern bir hizmet anlayışına sahiptir.

  • Hasta Memnuniyeti

    Kliniğimizde tedavi gören bütün hastalarımız #DentAfyon ailesinin çatısı altındadır. Bu sebeple hasta memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Tedavisi biten bütün hastalarımızın, her altı ayda bir kontrol randevuları ayarlanarak ağız ve diş sağlıklarının uzun yıllar boyunca devam etmesi sağlanmaktadır.

  • Uzman Kadro

    Dent Afyon'da Dental İmplant, Kanal Tedavisi, Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi, Diş Dolguları ve bunun gibi birçok dental uygulama, sadece alanlarında hizmet veren uzman diş hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

  • Herhangi bir dental probleminiz mi var?

    Sorularınız İçin: 0 501 250 0304 Bize Ulaşın!