Thumb

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş Beyazlatma fiyatları 2022, bu yıl da diş beyazlatmak isteyen hastalarımızın en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Diş beyazlatma fiyatları öncesinde diş beyazlatma uygulamalarını daha yakından tanıyalım. 

    Diş Beyazlatma Çeşitleri (Bleaching Çeşitleri)

Diş beyazlatmak isteyen hastalarımız için 2 ayrı tedavi alternatifi bulunuyor. 

  • Ofis Tipi Diş Beyazlatma (Klinik tipi diş beyazlatma)
  • Ev Tipi Diş Beyazlatma.

 

Ofis Tipi Diş Beyazlatma 

Ofis tipi diş beyazlatma işlemine başlarken kalıcılığı sağlayabilmek adına ilk önce diş taşı temizliği yapılır. Sonrasında diş beyazlatma işlemine geçilir. Uygulama öncesi diş rengi seçilerek dişlere diş eti koruyucusu sürülür. Sonrasında dişin beyazlatılmasını sağlayan jelin dişlere sürülmesiyle süreç devam eder. Jel bir süre dişlerde bekletilir. Sonrasında temizlenir ve dişin istenilen renge gelip gelmediği kontrol edilir. Gerekli görüldüğü takdirde seanslar tekrarlanır. Ofis tipi diş beyazlatma fiyatı için adresimizden bizimle iletişime geçin. Ofis tipi diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

   

Ev Tipi Diş Beyazlatma

Ev tipi diş beyazlatma işleminde diş hekimi, hastanın alt ve üst çenelerinin ölçüsünü alır ve kişiye özel diş beyazlatma plağı hazırlar. İstenilen diş rengine göre diş beyazlatıcı jel verilir. Belirlenen zaman dilimi içerisinde plakların içerisine jel sürülür ve dişlere takılır. Genellikle geceleri takılır. Devamlı şekilde 3 hafta boyunca kullanıldığında başarılı sonuçlar alınabilir. Ev tipi diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.